Kengänsuojus sininen PE-muovi 15x41cm 100kpl

Tuotenumero
2600560
Tuotemerkki Zarys
Verkkokaupan saatavuus: Tuote tilapäisesti loppu

Huom.! Toimituskatkon vuoksi tuote ei ole tällä hetkellä saatavilla. Tuotetta saapuu lisää varastoomme arviolta kesäkuun alussa 2026.

Siniset PE-muoviset kengänsuojat, 15x41 cm, lateksittomat ja kertakäyttöiset. Sopivat erinomaisesti korkeaa hygieniatasoa vaativiin tiloihin kuten sairaaloihin ja laboratorioihin.

Ladataan...
= =

Siniset PE-muoviset kengänsuojat ovat kertakäyttöisiä, lateksittomia suojia, jotka sopivat erinomaisesti tiloihin, joissa vaaditaan korkeaa hygieniatasoa, kuten sairaaloihin ja laboratorioihin. Ne estävät epäpuhtauksien leviämisen jalkineiden mukana, tarjoten luotettavan suojan sekä käyttäjälle että ympäristölle.

TUOTE LYHYESTI

  • Kestävä polyeteenikalvo (PE)
  • Elastinen kiinnitys nilkan ympärillä tiukkaan istuvuuteen
  • Sininen väri, lateksiton ja ei-steriili
  • Kertakäyttöinen

OMINAISUUDET

  • Polyeteenikalvon paksuus 0,018 mm (18 µm)
  • Koko 15 × 41 cm
  • Soveltuu korkeaa hygieniatasoa vaativiin tiloihin


Siniset kengänsuojat tarjoavat tehokkaan ja helppokäyttöisen ratkaisun suojautumiseen tiloissa, joissa on tiukat hygieniavaatimukset. Ne ovat luotettava valinta terveydenhuollon ammattilaisille ja muille käyttäjille, jotka tarvitsevat hygieniasuojaa jalkineilleen.
Lisätietoja
Valmistajan nimi ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
Valmistajan tuotekoodi BT-002-PEB
Valmistusmaa Puola
Lääkinnällinen laite Kyllä
MD-/IVD-riskiluokka MDI
CE-merkintä CE
Materiaali PE (polyeteeni)
Väri Sininen
Paksuus 0.04
Copyright © 2026 Pamark Business Oy