Yhteystiedot

 

Toimisto ja hallinto

 Robert Huberin tie 2
 01510 Vantaa
0201 555 660
asiakaspalvelu@pamark.fi 

Laskutustiedot

Robert Huberin tie 2, 01510 Vantaa
Y-tunnus: 0601684-7
Verkkolaskuosoite: 003706016847 
Välittäjän tunnus: 003708599126  
Välittäjä: LiaisonTechnologies

 

Näytä suurempi kartta »

 

 

Noutopiste

 ma-pe klo 08:00-14:00
 Itäinen Valkoisenlähteentie 18
 01380 Vantaa
0201 555 676

Varasto

 Itäinen Valkoisenlähteentie 18
 01380 Vantaa
varasto@pamark.fi

 

Näytä suurempi kartta »

 



Asiakaspalvelu

 

Tilaukset
0201 555 660 
asiakaspalvelu@pamark.fi

 
 
Asiakaspalvelu, Team Leader
Sanna Tick
0201 555 679
sanna.tick@pamark.fi
 
Asiakaspalvelu
Stina Tuhkanen
0201 555 670
stina.tuhkanen@pamark.fi
 
Asiakaspalvelu
Iida Kauppala
0201 555 680
iida.kauppala@pamark.fi
 
Asiakaspalvelu
Jutta Raunio
0201 555 672
jutta.raunio@pamark.fi
 

Laskutus & taloushallinto

Verkkokauppa & markkinointi  

Marja Eriksson
0201 555 685
marja.eriksson@pamark.fi
 
Tommi Aliranta
0201 555 675
tommi.aliranta@pamark.fi
 

Myynti

 
Asiakkuusjohtaja
Henriikka Siltanen
 
Tuotepäällikkö, Vacuette -tuotteet
Julkinen sektori
 
Avainasiakaspäällikkö
Pohjois-Suomi
 
Avainasiakaspäällikkö, Terveydenhuolto
Yksityinen sektori
Kati Pentikäinen
050 434 2440 
kati.pentikainen@pamark.fi
 
Avainasiakaspäällikkö, Terveydenhuolto
Avainasiakaspäällikkö, Terveydenhuolto
Hoiva
Teija Kananen
040 533 0400
teija.kananen@pamark.fi
 
Avainasiakaspäällikkö, Puhtaus ja julkishallinto
Maarit Ruokokoski
050 434 1990 
maarit.ruokokoski@pamark.fi
 
Avainasiakaspäällikkö, Puhtaus
Eila Soininen
040 718 6626 
eila.soininen@pamark.fi
 
Avainasiakaspäällikkö, Puhtaus
Marjo Voistio
040 647 4637 
marjo.voistio@pamark.fi
 
Avainasiakaspäällikkö, Puhtaus
Johanna Tila
040 905 0022 
johanna.tila@pamark.fi
 
Avainasiakaspäällikkö, Horeca
Samu Salminen
040 559 7083 
samu.salminen@pamark.fi
 
Avainasiakaspäällikkö, Horeca
Tarja Tammioksa
040 635 3572 
tarja.tammioksa@pamark.fi
 
 
 

Osto

 
Ostopäällikkö
Teemu Martikainen
0400 925 116
teemu.martikainen@pamark.fi
 
Ostaja
Annemari Nyman
040 455 1942 
annemari.nyman@pamark.fi
 
Ostoassistentti
Riikka Holm
040 450 6273 
riikka.holm@pamark.fi 
 

Noutopiste

 
Sira Meirto
0201 555 676
sira.meirto@pamark.fi
 
 

Varasto

 
Logistiikkapäällikkö
Tuomo Pircklén
0400 676 273
tuomo.pircklen@pamark.fi
 
Tavaran vastaanotto
Jani Ahonen
040 761 7694
jani.ahonen@pamark.fi
 
Logistiikkakoordinaattori
Lari Myöhänen
0201 555 674 
varasto@pamark.fi
 
Logistiikkakoordinaattori
Niko Aaltonen
0201 555 674 
varasto@pamark.fi
 
 

Hallinto

 

Toimitusjohtaja
Jussi Nevas
0400 811 621
jussi.nevas@pamark.fi

Talouspäällikkö
Anu Poijärvi
0400 171 067
anu.poijarvi@pamark.fi


Yritysinfo

Mitä tarvitset tänään?

Pamarkilla on lähes 30-vuotiset perinteet monipuolisten kulutustarvikkeiden toimittajana. Perheyrityksestä on vuosien saatossa kasvanut yli 30 henkilön ja lähes 10.000 tuotteen kauppa, jolla on aktiivisia asiakkaita yksityisellä ja julkisella sektorilla, mm. ravintola-, hoiva-, toimisto- ja siivousaloilla, eri puolilla Suomea.

Kilpailukykyinen hinta, laaja tuotevalikoima ja sujuva toimitus ovat Pamarkin toiminnan lähtökohtia.

"Haluamme olla asiakkaidemme ovella ensimmäisenä, kun kulutustarvikkeita toimitetaan – ja myös jakelukanavissa ykkönen. Miellyttävä ja vaivaton asiointi sekä nopea palvelu ovat meille tärkeitä, sillä niitä asiakkaamme arvostavat. Uudet digitaaliset jakelukanavat (web, tabletti ja mobiili) takaavat, että pystymme palvelemaan asiakkaitamme jatkossa entistä paremmin ja nykyaikaisemmin – myös heitä, jotka liikkuvan työnsä ansiosta odottavat joustavuutta myös palvelultamme.", toteaa perheyrityksen toimitusjohtaja Jussi Nevas.

Silti, vaikka kaupankäynti digitalisoituu, Pamarkin verkkopalveluiden takana on aina ihminen; pamarkilainen. Palvemme sinua asiakaspalvelussa, myynnissä, varastolla, noutopisteellä ja hallinnossa, mm. laskutuksessa ja ostojen raportoinnissa, jotta löytäisit oikeat tuotteet ja toimitustavat, tarpeisiisi sopien.

Lue lisää Pamarkista:

Laatu- ja ympäristösertifikaatit